KONFERENCJE

Chcesz zorganizować konferencję w Warszawie, a ponadto interesują Cię nowoczesne wyposażenie, eleganckie wnętrza i profesjonalna obsługa?

Już teraz zadzwoń- rezerwuj nasze sale konferencyjne!

Okolice Trasy S8 pod Warszawą to idealne miejsce na spotkania biznesowe, zapewniające dogodny dojazd z każdej części stolicy, oraz dyskretną i zaciszną atmosferę.

Avilla dysponuje 2 salami konferencyjnymi wyposażonymi w nowoczesny sprzęt Audio Wizualny.

Sale rozmieszczone są na dwóch kondygnacjach. Na parterze znajduje się obszerny Foyer oraz sala Kryształow o powierzchni 350 m² i wysokości 4 m.

Wyposażona jest w szereg rozwiązań multimedialnych, dlatego doskonale sprawdzi się jako miejce na niestandardowy event, pokaz czy też konferencję. Trzy niezależne wejścia na salę oraz wyjście do

Naszego ogrodu zapewniają dowolną adaptację.

Niewątpliwą zaletą naszych Sal jest wyjątkowo elegancki i prestiżowy wystrój, nowoczesna i wydajna wentylacja/klimatyzacja oraz możliwość udostępnienia Państwu toru wizyjnego i audio w całym budynku dla nietypowych przedsięwzięć.

iwona-castiello-d-antonio-KWcQ6_dk_OM-unsplash

Umowy korporacyjne

W przypadku częstszych rezerwacji naszych sal lub usług dokonywanych przez Państwa firmę, mogą Państwo zostać naszym partnerem korporacyjnym.

Zniżki są uzależnione od częstości korzystania z naszych usług w ciągu roku – im więcej rezerwacji, tym większy rabat. Umowa korporacyjna ustala specjalne ceny, które oszczędzają środki finansowe podczas korzystania z naszych usług.

W celu poznania bliższych szczegółów zachęcamy do kontaktu z Działem Sprzedaży i Marketingu Avilla