OFERTA CATERINGOWA

Poczęstunek konferencyjny to rodzaj szybkiego poczęstunku na stojąco, podczas którego do wyboru mają Państwo zazwyczaj zimne przekąski takie jak kanapki, tartinki, sałatki, tosty itp. dania. Jest uzupełniony o napoje zimne i gorące oraz ciasta.

Nasza usługa polega na organizacji stołów, nakryciu, ustawieniu patery oraz bieżącym serwisowaniu stołu, odbiorze zużytych naczyń i sprzątaniu. Poczęstunek konferencyjny zamawiany jest najczęściej przez klientów biznesowych i instytucjonalnych na okazję konferencji, szkoleń itp. spotkań.

Zapewniamy czystość, porządek i znakomitą organizację pracy.

Bufet kawowy

Bufet kawowy to oferta doskonała na okazję kilkugodzinnej konferencji, szkolenia lub prze rwę podczas spotkania biznesowego. Poczęstunek składa się z kawy i herbaty, również w odmianach smakowych, a także wybranych dodatków. Kawa i herbata mogą być uzupełnione o wodę, soki, ciastka, ciasta, owoce czy tartinki. Serwis obejmuje dowóz i nakrycie stołów oraz wykonanie ewentualnej dekoracji. Na stołach znajdują się termosy z kawą i herbatą, a także naczynia i dodatki. Obsługa zajmuje się pilnowaniem porządku na stole oraz zbieraniem zużytej zastawy od uczestników. Poczęstunek zazwyczaj odbywa się na stojąco.

W celu poznania szczegółów zachęcamy do kontaktu i odwiedzin.

john-schnobrich-ydju9gb6fiI-unsplash

Serwis kanapkowy

Jest usługą polegającą na dostarczeniu kanapek, np. sandwichy lub kanapek dekoracyjnych na półmiskach.

Kanapki są smaczne, zdrowe i kolorowe co sprawia, że bardzo szybko znikają z talerzy i wprawiają w lepszy nastrój wszystkich smakoszy.

Serwis kanapkowy może być oddzielną usługą, albo też stanowić uzupełnienie bufetu kawowego.