OBIEKT AVILLA

Avilla to bardzo nowoczesny i przemyślany Dom Bankietowy oddany do użytkowania w 2013r. Całkowita powierzchnia budynku to blisko 1500m2. Na parterze znajduję się Foyer, Sala Kryształowa z częścią barową, Szatnia, Toalety, oraz nasza Kuchnia. Na piętrze do Państwa dyspozycji jest Sala Złota, Taras wraz z Lobby oraz trzy Apartamenty.

ECO

budynek jest ekologiczny dzięki zastosowanym rozwiązaniom. Większość oświetlenia zrealizowana jest w technologii LED. Na dachu zainstalowaliśmy kolektory słoneczne do ogrzewania wody, natomiast woda opadowa gromadzona jest w specjalnych zbiornikach i używana do podlewania naszego ogrodu. Wszystkie odpady są sortowane, a dzięki separatorom tłuszczowym nie oddajemy do kanalizacji zanieczyszczeń

WENTYLACJA MECHANICZNA

zastosowano najnowocześniejszą wentylację mechaniczną (SWEGON GOLD*), która automatycznie dba o odpowiednią wilgotność, temperaturę i poziom dwutlenku węgla.

KLIMATYZACJA

zrealizowana w technologii inwenterowej, dzięki której klimatyzator nie pracuje w trybie on/off tylko ciągłym, podobnie do systemu klimatronic w samochodach, wpływając znacząco na komfort naszych Gości.

PRZYŁĄCZA

budynek jest dobrze zabezpieczony prądowo, a mnogość gniazd elektrycznych i przyłączy siłowych gwarantuje nietypowe realizacje.

USPRAWNIENIA

budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Winda, toalety, szerokie wejścia i przejazdy zapełniają swobodę w poruszaniu się.

SYSTEM AUDIOWIZUALNY

rzutniki i ekrany to obecny standard a nasz system pozwala na wyświetlanie i odtwarzanie z jednego źródła obrazu i dźwięku na wszystkich odbiornikach (rzutniki, TV).

DUŻY PARKING

dysponujemy dużym, monitorowanym i ogrodzonym parkingiem gdzie mogą Państwo zostawić swój samochód i spokojnie wrócić do domu innym środkiem transportu

MONITORING

zastosowane kamery CCTV pozwalają na obserwację i przekazywanie obrazu między salami a także podgląd sal z naszego Apartamentu.

Apartamenty

Do dyspozycji naszych Gości mamy 2 przestronne pokoje oraz dwu-pokojowy apartament. W największym apartamencie przygotowaliśmy kącik z toaletką, gdzie każda Kobieta będzie mogła poprawić makijaż oraz funkcję podglądu dowolnie wybranej sali na telewizorze. W całym budynku dotępny jest bezprzewodowy internet.

SALA KRYSZTAŁOWA

Jest najbardziej reprezentacyjną salą Naszego obiektu, mieści się na parterze, posiada trzy oddzielne wejścia, przestronne Foyer i łazienki- wszystko przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych. Dysponuje powierzchnią 350m2 (18,70m x 18,70m) a jej wysokość 3,90m powoduje że sala nie przytłacza wielkością. Jest ona urządzona w nowoczesnym a zarazem klasycznym stylu o stonowanych barwach – odcieniach brązu i beżu. Dzięki marmurowej podłodze, wyszukanym tapetom, sztukaterii, i ogromnym lustrom można się poczuć jak w pałacu. Na Sali tej mamy do dyspozycji gości obszerny kredens kawowy oraz bar.

Zastosowane oświetlenie LED pozwala na dowolny akcent kolorystyczny, natomiast dzięki specjalnemu oświetleniu Downlight będą Państwo w dobrym nastroju przez cały wieczór. Dopełnieniem oświetlenia są kryształowe żyrandole i kinkiety, które równie pięknie wyglądają w ciągu dnia. Przemyślany system sterowania zapewnia dowolną konfigurację oświetlenia a tym samym jej aranżację.

W Sali tej zastosowano najnowocześniejszą wentylację mechaniczną (SWEGON GOLD*), która automatycznie dba o odpowiednią wilgotność, temperaturę i poziom dwutlenku węgla. Dzięki klimatyzacji inwenterowej nawet w najgorętsze dni budynek pozostanie przyjemnie chłodny.

Posiadamy również system audiowizualny pozwalający nie tylko na klasyczną prezentację zdjęć na dużym ekranie, ale także na wyświetlanie Państwa zdjęć, filmów na wszystkich TV i rzutnikach w budynku.

Powierzchnia sali: 320 m²

Ułożenie Teatralne: 230 miejsc
Ułożenie Bankietowe: 200 miejsc
Ułożenie Klasowe: 150 miejsc
Podkowa: 100 miejsc

Dostęp do światła dziennego: TAK

Powierzchnia sali: 120 m²

Ułożenie Teatralne: 110 miejsc
Ułożenie Bankietowe: 80 miejsc
Ułożenie Klasowe: 60 miejsc
Podkowa: 70 miejsc

Dostęp do światła dziennego: TAK

SALA ZŁOTA

Druga z naszych sal znajduję się na piętrze, jest nieco mniejsza, ale przez to bardziej przytulna i kameralna. Powierzchnia Sali Złotej to 181m2 (11,20m x 16,00m) a jej wysokość 3,10m gwarantuje odpowiedni komfort i przestrzeń. Jest ona urządzona w odcieniach oliwki z motywami kwiatowymi i tapetami koloru złotego, w klasycznym ponadczasowym stylu. Na piętrze znajduję się Foyer, wyjście na ogromny taras udostępniany naszym Gościom latem, jak również toalety. Dostęp na piętro zarówno maluchom w wózkach jak i osobom starszym zapewnia winda. Również na tej Sali dzięki specjalnemu oświetleniu Downlight będą Państwo w dobrym nastroju przez cały wieczór. Dopełnieniem oświetlenia są kryształowe żyrandole i kinkiety.

Tak jak w sali Kryształowej zapewniamy Państwu najnowocześniejszą wentylację mechaniczną, klimatyzację inwenterową oraz system audiowizualny pozwalający na prezentację zdjęć i filmów na dużym ekranie.