Urodziny, zaręczyny, stypy, chrzciny i inne uroczystości

Urodziny, zaręczyny, stypy, chrzciny i inne uroczystości

przyjęcie imieninoweNasza usługa cateringowa uwzględnia wszystko. Wszystkie czynniki, które bierzesz pod uwagę planując przyjęcie, w tym; budżet, liczba gości, lokalizacja, miejsce i cel wydarzenia.

Zapewniamy miłą i sprawną obsługę, która przyjeżdża z uśmiechem i świetnym nastawieniem.

Wybierając Avilla Catering możesz spodziewać się:

Kreatywne, innowacyjne, świeże i sezonowe menu – Mamy eklektyczną gamę prezentacji żywności i jesteśmy dumni z naszych sezonowych menu cateringowych, które są przygotowywane na świeżo w najkrótszym czasie od źródła do talerza.

Pasja, entuzjazm i hojność – kochamy jedzenie tak samo jak drugą osobę, a nasza pasja do gotowania i kulinariów z pewnością pojawia się w naszych jadłospisach. Jedzenie sprawia nam radość i chcemy, aby tak samo było dla Ciebie, dlatego nasze porcje są obfite, a jedzenie smaczne.

Prosta, skromna, bezstresowa dostawa i obsługa – nasze jedzenie jest pięknie podane, ale nie przesadzamy. Czasami mniej znaczy więcej i wierzymy, że wszystko zależy od smaku.

Elastyczny i różnorodny catering – w Avilla Catering uwielbiamy być kreatywni i zawsze szukamy nowych, ekscytujących pomysłów i koncepcji. Nieustannie dostosowujemy i kształtujemy nasze menu, aby nadążać za aktualnością i urzeczywistniać wizję naszych klientów.